• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Magia i Iluzja: Sztuka Zakłamania Zmysłów

Różnego rodzaju gry strategiczne niemalże od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród miłośników ogólnie pojętej elektronicznej rozrywki, choć nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież tytuły te dają nam niezwykle atrakcyjną możliwość tworzenia na przykład własnej firmy właściwie od samego początku; bardzo często może to być dość trudne, gdyż każdy gracz powinien przy nich dbać o całe mnóstwo rozmaitych spraw, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. W chwili obecnej ciekawą propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, gdyż w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z całego świata. Do absolutnie najlepszych tytułów tego typu niewątpliwie zalicza się aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tutaj sprawnie działającej oraz przynoszącej odpowiednie dochody firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co oczywiście nie jest łatwe. Trzeba tutaj nieustannie troszczyć się przykładowo o jak najwyższy poziom naszych lokomotyw oraz szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, przez co spędzając z nią swój czas poczujemy się dosłownie jak podczas tworzenia prawdziwej firmy. Oprócz tego, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie jest bardzo interesującym tematem. Równocześnie jednak doskonale będzie się z nią bawił właściwie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, zatem naprawdę warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

1. Przejrzyj

2. Sprawdź teraz

3. Przeglądaj

4. Znajdź tutaj

Modelarstwo: Tworzenie Miniatur Świata

Categories: Hobby

Comments are closed.