• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zwiedzić na Mazurach?

Co można robić interesującego w długie weekendy?
Długie weekendy to świetne rozwiązanie – przecież jeżeli sprytnie podejdziemy do tego tematu, wysoce prawdopodobne, iż będziemy mieli np. 7 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są dobre, nie powinny być także być za częste – w dalszym ciągu jesteśmy krajem na dorobku, ale z pewnością wolne każdemu pracującemu się należy. Jednakże wcale nie jest powiedziane, że trzeba definitywnie siedzieć w dłuższy weekend we własnym domu, ogródku czy na działce. To takie typowe… Lepszym pomysłem jest wycieczka zagraniczna. Choćby wycieczka do Rygi, Kopenhagi bądź Mediolanu.
Każdego roku, w szczególności wycieczki last minute, są w czasie długiego weekendu sprzedawane szybciej jak świeże pieczywo. To bardzo dobrze, w końcu poznawanie innych krajów, społeczeństw, potraw, itp. jest bardzo wciągające, ale także rozwijające nas. Na wycieczkę można udać się samemu, ew. z grupą znajomych, ale również z biurem podróży. Na pewno ta druga opcja jest tańsza. W końcu jeżeli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Neapolu – przykładowo, sam transport to spory koszt. Choć nie jest to regułą. Wydaje się jednak, że obie opcje mają sporo atutów.
Dla takich osób, które wolą jechać samochodem, a na dodatek nie mają za dużo czasu i pieniędzy, można polecić zwiedzanie naszego kraju. W końcu choćby Sandomierz to miejsce, gdzie możemy bardzo miło spędzić czas. Bardzo interesujące są również zamki, które pokazują historię Polski. Dla tych osób, które nie przepadają za tłumami, absolutnie odradzić można Zakopane. Zakopane to bardzo popularna miejscowość, ale gdy jest długi weekend, zimowa stolica Polski jest niemalże oblężona przez turystów – zwłaszcza tych z Warszawy.

1. Kontynuuj

2. Wejdź

3. Znajdź więcej

4. Sprawdź stronę

5. Zajrzyj tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.